APK MODS

Battle Of Warplanes: 1944 Ww2 V1.4 (Mod Apk Money) Hileli Apk Indir

Battle of Warplanes: 1944 ww2 v1.4 (Mod Apk Money).Battle of Warplanes: 1944 ww2 v1.4 (Mod Apk Money) Hileli Apk İndir. Battle of Warplanes: 1944 ww2 v1.4 (Mod Apk Money) Sınırsız Para indir. Battle of Warplanes: 1944 ww2 v1.4 (Mod Apk Money) Son Sürüm indir. Battle of Warplanes: 1944 ww2 v1.4 (Mod Apk Money) indir. Battle of Warplanes: 1944 ww2 v1.4 (Mod Apk Money) ücretsiz indir. Battle of Warplanes: 1944 ww2 v1.4 (Mod Apk Money) Para Elmas Hilesi indir.


Savaş Uçakları Savaşı: 1944 İkinci Dünya Savaşı

Savaş Uçakları Savaşı: 1944 ww2 v1.4 (Mod Apk Money)

Dünya Savaşı’ndan savaş uçağı savaşlarıyla bir uçuş simülatörü yaşamak ister misiniz?

-Bu heyecan verici savaş uçuşu aksiyon oyununda bir savaş uçağının kontrolünü elinize alın ve İkinci Dünya Savaşı’nda uçun. ABD, Birleşik Krallık, SSCB, Almanya ve Japonya’nın en tehlikeli ve stratejik hava kuvvetleri misyonları için filolardan, pilotlardan ve uçaklardan sorumlu olacaksınız.

– Savaş uçağı ve savaş simülatörü ile 2. Dünya Savaşı uçaklarının dünyasını deneyimleyeceksiniz. Bir savaş uçağı uçurabilir ve tüm düşman birliklerini yok edebilirsiniz. 2. Dünya Savaşı’nın gerçekçi uçuş simülasyonu ve it dalaşı ile çok çeşitli bombardıman uçaklarını uçurabileceksiniz.

-Oyunun başında iki kurgusal durum olacak. İkinci Dünya Savaşı oyunları, oyuncuların kendilerini farklı türdeki düşman silahlarından ve birliklerinden savunmasını gerektirecek. Oyunun hikayeleri, psikolojik unsurlara sahip bir nişancı oyununda olduğu gibi savaş ve barış ile iç içedir. Ayrıca Warplanes’te savaş uçağı uçuş modelleri de yer almaktadır. Ülkeniz için harika bir pilot olabilirsiniz!

– 2. Dünya Savaşı uçakları ve diğer tarihi unsurlarla en iyi savaş oyunlarının keyfini çıkarın. İkinci Dünya Savaşı arcade oyunumuz zamansız, tarihi bir deneyim sunuyor. İkinci Dünya Savaşı savaş uçaklarını ve uçak gemisindeki bombalama savaşını deneyin ve bir İkinci Dünya Savaşı savaş uçağı sizi ufukta taşısın! İkinci Dünya Savaşı savaş uçağına inip kalkış yapabileceğinizi kanıtlayın!

-Harika bir 2. Dünya Savaşı uçak oyunu ve gerçekçi bir savaş deneyimi arıyorsanız, en iyi savaş çevrimdışı oyunlarımızı ve 2. Dünya Savaşı uçak oyunlarımızı denemenizi öneririz. Yepyeni bir tarih dünyasının kapılarını açacak! Atomic Fighter it dalaşı ve Cep Filosu gibi bir savaş simülatörü modu ile savaş uçağı oyunları ve savaş uçağı arcade oyunlarının hayranlarına yöneliktir.

– Uçan simülatör savaş arcade ile 2. Dünya Savaşı askeri oyunlarının çarpıcı piksel sanatı ve grafikleri:

Mükemmel tasarlanmış ve iyi grafik deneyime sahip piksel sanatı oyununa sahip bu uçuş simülatörü oyunu ile İkinci Dünya Savaşı’nın göklerinde uçun.

– İkinci Dünya Savaşı’ndan gerçek aerodinamik ve gerçek savaş uçaklarıyla uçuş simülatörü:

Bu oyun, bir savaş uçağının gerçek aerodinamik ilkeleriyle yapıldı. Ayrıca 2. Dünya Savaşı’ndan kalma eski ve tarihi savaşçı türleri ile bir askeri savaş simülatöründe gerçek as savaşını da içeriyordu.

-Savaşınız için en sevdiğiniz savaş uçağını donatın:

2. Dünya Savaşı’ndan birkaç gerçek savaş uçağı ekledik. Bunları her seviyeden kazanılan parayla satın alabilirsiniz. Ayrıca yükseltme penceresinde uçak yeteneklerinizi özelleştirebilir ve geliştirebilirsiniz.

– Savaş uçaklarınızı yükseltin:

Bu askeri arcade’yi oynayın ve motor, pervane, zırh, dişliler, yakıt zırhı, bombalar ve silah makinelerinde gerçek yeteneklerle tarihi uçaklarınızı geliştirin. Ardından görevleriniz için savaş uçağınızı 2. Dünya Savaşı’nda uçurun. Ve 2. Dünya Savaşı’ndaki it dalaşı askeri oyunundan gelmiş geçmiş en ölümcül uçak pilotu olun! Savaş hava saldırı oyunları oynayın.

-İnanılmaz hava savaşları:

Savaş uçakları, savaş tankları ve İkinci Dünya Savaşı’ndan kalma diğer düşman silahlarıyla hava saldırıları için çok sayıda askeri görevle baş döndürücü savaşlar. Diğer en iyi İkinci Dünya Savaşı savaş oyunları gibi.

-Her düşman kampını yok edin ve her görevi tamamlayın:

İt dalaşı görevlerinizi bir askeri oyun veya Bomb Rider oynuyormuş gibi yapın! Her düşman savaş pasajında ​​bomba atın veya ateş edin.

Ancak, II. Dünya Savaşı oyunlarının sonucunun tamamen eylemlerinize bağlı olduğunu unutmayın. Taktikleriniz, stratejileriniz ve hava savaşınızla bu 2. Dünya Savaşı tarihi dramasının bir parçası olabilirsiniz. Gerçek bir WW2 uçak oyunu askeri iseniz. Bu 2. Dünya Savaşı atari salonu sizin için yapıldı.

Lütfen harika bir geri bildirim bırakın – devam etmemize yardımcı oluyor!
[email protected] adresinden bize ulaşın

Savaş Uçakları Savaşı: 1944 İkinci Dünya Savaşı
Savaş Uçakları Savaşı: 1944 İkinci Dünya Savaşı

Savaş Uçakları Savaşı: 1944 İkinci Dünya Savaşı
Savaş Uçakları Savaşı: 1944 İkinci Dünya Savaşı

Savaş Uçakları Savaşı: 1944 İkinci Dünya Savaşı
Savaş Uçakları Savaşı: 1944 İkinci Dünya Savaşı

İNDİRMEK:

Savaş Uçakları Savaşı: 1944 ww2 v1.4 (Mod Apk Money) – MEGA TR

Savaş Uçakları Savaşı: 1944 ww2 v1.4 (Mod Apk Money) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.

Source link

MUHAMMAD IQRAR

I am a student of Computer Science and seeking a full-time job. Hope I will get a job one day and Hope You will pray for me. Thanks.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button

Adblock Detected

Please disable ad blocking software and refresh the page.