APK MODS

Garena Lien Quan Mobile V1.46.2.4 Mod Apk Hileli Apk Indir

Garena Lien Quan Mobile v1.46.2.4 Mod Apk.Garena Lien Quan Mobile v1.46.2.4 Mod Apk Hileli Apk İndir. Garena Lien Quan Mobile v1.46.2.4 Mod Apk Sınırsız Para indir. Garena Lien Quan Mobile v1.46.2.4 Mod Apk Son Sürüm indir. Garena Lien Quan Mobile v1.46.2.4 Mod Apk indir. Garena Lien Quan Mobile v1.46.2.4 Mod Apk ücretsiz indir. Garena Lien Quan Mobile v1.46.2.4 Mod Apk Para Elmas Hilesi indir.


Garena Liên Quân Mobil

Garena Liên Quân Mobile v1.46.2.4 Mod Apk TAKDİM ETMEK
Takım arkadaşlarınızla birlikte kendinizi öne çıkarın, sayısız savaşta veya aşırı 5v5 çevrimiçi arenada efsanevi Union Military 5v5 MOBA Mobil Esports’ta diğer milyonlarca oyuncuya meydan okuyun – becerideki başarılar ve başarısızlıklar! Savaş sistemi 10 saniyenin altında görünüyor, oyun dramatik bir dönüş aldı, sonuç 10 dakikadan az kazandı. Çok sayıda uluslararası efsanevi, büyülü özel hareketler tamamen çeşitlendirilmiş taktiksel sonsuz varyasyonlardan orta veya orta kaliteli depo bakanı ile oynamak için tamamen ücretsiz katılın… ve efsanevi oyun popüler MOBA Esports en iyi PC dünyasından birçok olumlu nokta veya sonraki öz.

Efsanevi World Esports 5v5 MOBA Mobil Ücretsiz Birlik Ordusuna – bir sonraki Gişe Rekortmeni Garena – katılarak lütfen doğru olanı sadece fiziksel ortamı veya takma adı seçin ve tüm dünyanın adınızı bilmesini sağlayın!

İŞLEV

1. çeşitli oyun modları, serbest bırakma mücadelesi
• 5v5 haritasının yanı sıra, oyuncular rastgele 5v5, 3v3, 1v1 gibi özelleştirilebilir haritayı ve sürekli pozitif veya oyuncunun iyileşmesine göre güncellenen özel oyun modlarını deneyimlemek için arkadaşlarıyla birlikte serbest bırakabilirler.

2. Her beceriye karşı sürekli savaşmak
• Kazanma, mutlak adaleti sağlayan üç ve yalnızca üç temel faktöre dayanır MOBA Esports’un doğru kalitesi: beceriler, takım arkadaşları ve taktikler. Yeni zirvelere yükselmek için sahte ve birikmiş deneyime sahip oyunculara karşı oynamak arasındaki tek fark.

3. İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde ve tamamen ücretsiz oynayın
• Bir flash oyunda zaman aşımı bulma. Orta uzunlukta bir eşleşme sağlamak için dövüş oyunu ve aksiyon ile ultra hızlı hareketler sürekli patlak verdi. Sadece 10 dakikalık bir oyun, şımarık Contact Military Mobile her yerde, her zaman rahat bir şekilde oynuyor, özellikle tamamen ücretsiz!

4. Basit kullanım, tanışması kolay
• Kontrol sistemi, zarif minimalist kutu yalnızca 2 sanal anahtar içerir: O sola hareket, hücreler, kendi kendine atanan hedefleri AI’yı desteklemek için saldırıları ve yetenekleri birlikte başlatmalıdır. Oyuncular, her savaşta meydan okumayı deneyimlemeye hazırlanmak için sadece 2 parmağa ve 5 saniyeden daha az bir süreye ihtiyaç duyacaklar!

5. Sesli sohbet kullanışlı, kolay iletişim
• Sistem, gerçek zamanlı sesli sohbeti, isteğe göre hızlı ve esnek bir şekilde özelleştirilebilen sohbeti entegre eder. Evrimler hızlı oyun, iletişim hızları oraya gitmek için hızlı ve uygun.

6. Rekabetçi çöpçatanlık, zorlu zirve
• Gittikçe zenginleşen MOBA Esports’la dolu savaş, Chart Contact Military Mobile’da gösterilen cesaret, hem yurtiçinden hem de yurtdışından hesabının katılımıyla giderek daha sıcak. Kim zirveye bireysel kopuş olacak? Cevapları tuttun!

Ana Sayfa http://lienquan.garena.vn/
hayran sayfası https://www.facebook.com/LienquanMobile
Grup facebook https://www.facebook.com/groups/136918826771467/
Destek http://hotro.garena.vn/

Garena Liên Quân Mobil
Garena Liên Quân Mobil

Garena Liên Quân Mobil
Garena Liên Quân Mobil

Garena Liên Quân Mobil
Garena Liên Quân Mobil

MOD:

1. MOD Menüsü
2. Harita modu (Düşmanlar her zaman görünür)
3. 60 FPS Modu (cihazınız desteklemese bile)
4. Drone Görünümü

NOTLAR:
– Takımınıza bağlı olarak Maphack’i seçmelisiniz. Team Blue’daysanız, Team Blue için Maphack’i seçin. Etkili olması için savaşta etkinleştirirseniz düşmanın yeniden doğması gerekir. Anında etki için mavi veya kırmızı çerçeveli profil resminizi gördüğünüz yükleme ekranında zaten etkinleştirebilirsiniz.
– Savaşların dışında drone görünümünü aktif tutmayın, aksi takdirde yükleme sırasında takılıp kalırsınız.
– Bu MOD, Android 8 ve 8.1’de çalışmaz.
– Ban riski yüksek olabilir, uyarılırsınız.

İNDİRMEK APK + OBB:

Garena Lien Quan Mobile v1.46.2.4 Mod Apk – PCLOUD BAĞLANTISI

Garena Lien Quan Mobile v1.46.2.4 Mod Apk – RACATY BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.

Source link

MUHAMMAD IQRAR

I am a student of Computer Science and seeking a full-time job. Hope I will get a job one day and Hope You will pray for me. Thanks.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button

Adblock Detected

Please disable ad blocking software and refresh the page.