APK MODS

Karate King Final Fights: Kung Fu Fighting Games V1.1.5 (Mod Apk) Hileli Apk Indir

Karate King Final Fights: Kung Fu Fighting Games v1.1.5 (Mod Apk).Karate King Final Fights: Kung Fu Fighting Games v1.1.5 (Mod Apk) Hileli Apk İndir. Karate King Final Fights: Kung Fu Fighting Games v1.1.5 (Mod Apk) Sınırsız Para indir. Karate King Final Fights: Kung Fu Fighting Games v1.1.5 (Mod Apk) Son Sürüm indir. Karate King Final Fights: Kung Fu Fighting Games v1.1.5 (Mod Apk) indir. Karate King Final Fights: Kung Fu Fighting Games v1.1.5 (Mod Apk) ücretsiz indir. Karate King Final Fights: Kung Fu Fighting Games v1.1.5 (Mod Apk) Para Elmas Hilesi indir.


Karate King Final Fights: Kung Fu Dövüş Oyunları

Karate King Final Fights: Kung Fu Dövüş Oyunları v1.1.5 (Mod Apk) Karate kral son dövüşleri ve kung fu dövüş oyunları, kan pompalayan son zorluklarla gerçek ninja dövüşü ve saldırı oyun deneyimi sunar. En iyi kung fu ve karate dövüş oyunu, efsane dövüşçülere karşı ücretsiz maceralar içeren karma ve aşırı bir aksiyondur. Bu oyunda, nihai ölü ya da canlı kurallar hissi ile gerçek en iyi dövüşlere dönüşen, dünyaya karşı cesur kung fu’ya karşı savaşan bir karate savaşçısısınız. Hızlı refleksler ve özel hareketler kullanın, şiddetli yumruklar ve kombolar yapın, tüm meydan okuyucuları yenin ve şimdi karate kralı olun. Kung fu’da kendinizi düşman saldırılarından korumak için birçok blokaj becerisi vardır. Sizinle savaşan düşman efsanelerinizin her hareketine hızlı tepki. Zamanında kararlar alın, uygun zamanda yumruk ve tekmelerle düşmana saldırın ve nihai eylemlerinizde doğruluk ve hızı kullanarak düşman saldırısını engelleyin. Gelişmiş animasyon ve çarpıcı 3d grafikler, gerçek Karate deneyimini elinize getirirken, sezgisel dokunmatik ekran kontrolleri jab, kanca ve aparkatı doğal ve eğlenceli hissettirir. Gerçek kendini savunma ve saldıran savaş oyunları anlamında. Peki ne bekliyorsun? Tutku ve kanı aynı anda sürdürelim.

Güçlü rakiplere karşı savaşın, onları kazanın ve ilerlemenizin yeni sıralarının kilidini açmak için puan kazanın. Kazanan her maç için puan alan yeni vuruşlar ve efsane stilleriyle gücünüzü, hızınızı ve isabetliliğinizi yükseltin. Bu nihai karate kung fu şampiyonu, heyecan verici bir atari dövüşü final eylemidir, karate kralının son dövüşlerinin ve kung fu’nun, animasyonların, özel 3d efektlerin, heyecan verici seslerin ve gerçek dövüş stillerinin tadını çıkarmak için bir macera arcade oyunudur. Dünya profesyonel efsaneler şampiyonuna karşı şimdiye kadarki en zorlu gerçek tekme dövüş oyununu oynayın. Bu tekme dövüş maçında dev bir şampiyonu kontrol edecek kadar profesyonel misin? Kontrol et, yumrukla, tekmele, süper yumrukla, süper tekmele, tekme at, tüm zorlu dövüşçülerle akıllıca tekme at ve bu gerçek kung fu savaş oyunlarında onları kötü bir şekilde yen. Karate kralı son dövüşleri ve kung fu dövüş oyunları 3d, karate profesyonelleri için hazır.

Karate çetesi rakipleri sert yumruk ve tekme gösterisine hazır. Nihai 3d oyun deneyiminin keyfine varacaksınız. Kupalar karate şampiyonlarının kazananları içindir. Rakipleriniz tekvando, muay Thai, kung fu, boks ve diğerleri dahil olmak üzere çeşitli dövüş stilleri kullanıyor, karate kaplan pençesi stilinin gücüyle tüm rakiplerin üstesinden gelmek için üst düzey dövüş becerilerinizi gösteriyor. Karate kral final dövüşlerinin ve kung fu dövüş oyunlarının tadını çıkarın ve yumruklarınız ve tekmelerinizle silahsız, el ele dövüşmeyi öğrenin, düşman tekmelerini ve yumruklarını engellemek için kendinizi inanılmaz bir beceriyle nasıl kullanacağınızı da dövüş sanatlarının önemli bir parçasıdır. Bu aşırı aksiyon dolu oyunda ninja kung fu çetesine karşı savaş gibi dünyanın en büyük tekme savaşçısı olalım. Bu kung fu dövüş oyunları oyununda, meydan okuyucuya karşı her galibiyet için puan kazanın. Güçlü rakiplere karşı savaşın ve üst düzey sıralama elde etmek için efsanevi dövüş becerilerinizi yükseltin. Kung fu savaşçılarına karşı güçlü usta ninja olarak yeteneklerinizi kanıtlayın.

Karate King Final Fights: Kung Fu Dövüş Oyunları özellikleri:
• Tehlikeli dövüşçülere karşı savaşın ve dünya karate şampiyonu olun
• Yarışmacının enerjisini anında düşürmek için süper gücü kullanın
• En sevdiğiniz karate efsanesiyle kung fu kral tarzlarında oynayın
• Büyük ödüllü kung fu karate kral yarışmaları
• Bir sonraki turnuvanın kilidini açmak için kung fu maçları kazanın ve ödül puanları alın
• Dünya efsanesi dövüşçü meydan okumasını yenerek terfi edin
• Dövüş tutkunuzu artırmak için çekici ortam
• Arka plan müziği ve ses efektleri karate ringinde enerjinizi artıracak
• Kesintisiz ve pürüzsüz dokunmatik ekran kontrolleri
Karate King Final Fights: Kung Fu Dövüş Oyunları
Karate King Final Fights: Kung Fu Dövüş Oyunları

Karate King Final Fights: Kung Fu Dövüş Oyunları
Karate King Final Fights: Kung Fu Dövüş Oyunları

Karate King Final Fights: Kung Fu Dövüş Oyunları
Karate King Final Fights: Kung Fu Dövüş Oyunları

MOD:
1. SINIRSIZ ALTIN
2. KİLİTSİZ KARAKTERLER
3. REKLAM YOK

İNDİRMEK:

Karate King Final Fights: Kung Fu Dövüş Oyunları v1.1.5 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Karate King Final Fights: Kung Fu Dövüş Oyunları v1.1.5 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.

Source link

MUHAMMAD IQRAR

I am a student of Computer Science and seeking a full-time job. Hope I will get a job one day and Hope You will pray for me. Thanks.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button

Adblock Detected

Please disable ad blocking software and refresh the page.