APK MODS

League Of Rome : Strategy War V115 (Mod Apk) Hileli Apk Indir

League of Rome : Strategy War v115 (Mod Apk).League of Rome : Strategy War v115 (Mod Apk) Hileli Apk İndir. League of Rome : Strategy War v115 (Mod Apk) Sınırsız Para indir. League of Rome : Strategy War v115 (Mod Apk) Son Sürüm indir. League of Rome : Strategy War v115 (Mod Apk) indir. League of Rome : Strategy War v115 (Mod Apk) ücretsiz indir. League of Rome : Strategy War v115 (Mod Apk) Para Elmas Hilesi indir.


Roma Ligi: Strateji Savaşı

League of Rome : Strategy War v115 (Mod Apk)

Oyunlarımız, Roma tarihi ile ilgili sıra tabanlı bir strateji oyunudur. Roma tarihindeki ünlü savaşları deneyimleyebilir, farklı düşmanları fethedebilir ve Roma’nın ihtişamını yeniden yaratabilirsiniz!

Roma Cumhuriyeti yükselişte ve etrafındaki birçok güçlü ulus, üstünlük için size karşı savaşacak. Yakında bir savaş var.League of Rome, Roma’nın Asya, Afrika ve Avrupa’yı kapsayan büyük bir imparatorluğa nasıl evrildiğini tam olarak gösteren, Roma’daki yüzlerce tarihi savaşın sahnelerini restore eden bir strateji oyunudur. Lejyonlarınızı bir keşif gezisine yönlendirin, stratejiler kullanın ve taktikleri akıllıca kullanın, sınırlı kuvvetleri görevlendirin, sınırsız savaş yeteneklerinizi tam olarak kullanın ve güçlü yabancı birlikleri alt edin!

【Genel】
Caesar, Scipio, Hannibal, Pyrrhus, Spartacus, Arşimet… aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda ünlü general ve eşleştirmeniz için çeşitli benzersiz genel beceriler!

【Lejyon】
Piyade, okçular, süvariler, savaş filleri, savaş gemileri, develer, mancınıklar… Farklı özelliklere sahip hayal bile edilemeyecek birlikler yaşayabilirsiniz. Çeşitli birlikler farklı lejyonlar oluşturabilir. Farklı eşleştirme stratejileri tamamen farklı yeni bir deneyim getirecek!

【Yetiştirme】
Yepyeni bir general ve birlik yetiştirme sistemini deneyimleyeceksiniz! Generalleriniz ve birlikleriniz savaşta deneyim kazansın! Seviye atlayacak ve farklı beceriler öğrenecekler. Tekrar tekrar savaşlarda, en güçlü as ordunuzun adım adım doğuşuna tanık olun!

【Misyon】
Yüzlerce yıllık tarihe yayılan Roma Cumhuriyeti’nden Roma İmparatorluğu’na kadar klasik savaşlar gözlerinizin önünde sunulacak. Roma, Kartaca, Samnium’a ek olarak… Dünyayı fethetmek için farklı güçler seçebilirsiniz! Olağanüstü savaşları deneyimleyin!

【Ödül】
Görev ödülleri, günlük ödüller, haftalık ödüller, altın ödüller, 7 günlük ödüller… Gelin ve oyuna giriş yapın, size cömert ücretsiz sürpriz ödüller verdik!

Roma Ligi:Strateji Savaşı
Roma Ligi:Strateji Savaşı

Roma Ligi:Strateji Savaşı
Roma Ligi:Strateji Savaşı

Roma Ligi:Strateji Savaşı
Roma Ligi:Strateji Savaşı

MOD Özellikleri*
1. Sınırsız Para
2. Sınırsız Madalya

Mod Aktivasyonu:
1. Oyunu Yükleyin
2. Oyuna giriş yapın. Etkinleştir. Oyuna dön.

İNDİRMEK:

League of Rome : Strategy War v115 (Mod Apk) – MEGA TR

League of Rome : Strategy War v115 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.

Source link

MUHAMMAD IQRAR

I am a student of Computer Science and seeking a full-time job. Hope I will get a job one day and Hope You will pray for me. Thanks.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button

Adblock Detected

Please disable ad blocking software and refresh the page.