APK MODS

Star Trek Lower Decks Mobile V1.5.3.15656 (Mod Apk) Hileli Apk Indir

Star Trek Lower Decks Mobile v1.5.3.15656 (Mod Apk).Star Trek Lower Decks Mobile v1.5.3.15656 (Mod Apk) Hileli Apk İndir. Star Trek Lower Decks Mobile v1.5.3.15656 (Mod Apk) Sınırsız Para indir. Star Trek Lower Decks Mobile v1.5.3.15656 (Mod Apk) Son Sürüm indir. Star Trek Lower Decks Mobile v1.5.3.15656 (Mod Apk) indir. Star Trek Lower Decks Mobile v1.5.3.15656 (Mod Apk) ücretsiz indir. Star Trek Lower Decks Mobile v1.5.3.15656 (Mod Apk) Para Elmas Hilesi indir.


Star Trek Alt Güverte Mobil

Star Trek Alt Güverte Mobil v1.5.3.15656 (Mod Apk)

Resmi Star Trek: Alt Güverte boşta oyunu!

Son olarak, bir başka sıkıcı görev listesinden sonra, USS Cerritos’un Alt Güverte ekibi bir Zebulon Sisters konserinde parti yapmaya hazır! Tendi daha da heyecanlı, çünkü bu onun ilk Chu Chu dansı olacak! Ama önce, Boimler’in organize etmekle görevlendirildiği sanal güvertede rutin eğitim tatbikatlarından geçmeleri gerekiyor. Boimler? Güç ile? Bu ne zaman iyi oldu?

Dansa yetişmek için sabırsızlanan ekip, simülasyonu yalnızca Cerritos’un bilgisayarının haydut AI Badgey tarafından kaçırıldığını bulmak için bitirmeye çalışır. Onları sanal güverteye kilitledi ve tüm güvenlik protokollerini devre dışı bıraktı – bu yüzden şimdi Boimler, Tendi, Rutherford ve Mariner, gerçek dünyaya dönebilmeleri için hem tanıdık hem de yeni Star Trek hikayeleri üzerinde çalışmalılar. Ama dikkatli olun – başaramazlarsa gerçekten ölecekler. Ve daha da kötüsü: partiyi kaçıracaklar!

TÜM STAR TREK EVRENİ ELİNİZDE

Star Trek Alt Güverte Mobil size Alt Güvertelerin mizahi tarzında klasik Star Trek hikayelerine dokunma şansı verir. Yeni komik bir dokunuşla en sevdiğiniz hikayelerin tadını çıkarın ve hatta onlara yeni sonlar verin!

MAJOR STAR TREK KÖTÜLERİNİ YETER

Her sanal güverte simülasyonu, Cerritos ekibinin çıkışa ulaşmak için yenilmesi gereken büyük bir kötü patronla karşı karşıya olduğunu görecek. Bilim, Mühendislik, Güvenlik ve Komuta alanlarında eğitim alıştırmaları ve mini oyunlarla mürettebatınızın seviyesini yükseltin!

DAHA FAZLA EKİP AÇIN VE TİCARET

Oynamak için burada olan sadece Cerritos’un Alt Güverte mürettebatı değil – Badgey’de toplayıp takas etmeniz için Star Trek evreninden bir dizi karakter var! Mürettebatınızı desteklemek için özel karakterlerin kilidini açmak için düzenli etkinlikleri tamamlayın!

YENİ SİMÜLASYONLAR HER ZAMAN SENİ BEKLİYOR

Haftada iki kez mini etkinlikler ve her hafta sonu bir ana etkinlikle, keşfetmeniz için her zaman yeni simülasyonlar var! Ve meşgul olsanız bile kaçırmayacaksınız – mürettebatınızı siz yokken eğitmek için otomatikleştirebilirsiniz!

Destek için bizimle iletişime geçin: [email protected]

Sayfamızı beğenin: https://www.facebook.com/StarTrekLowerDecksGame

Bizi Instagram’da takip edin: https://www.instagram.com/StarTrekLowerDecksGame/

Bizimle Twitter’da konuşun: https://twitter.com/LowerDecksGame

Bu uygulamayı indirerek, şu adreste bulunan gizlilik politikamızı ve kullanım şartlarımızı kabul etmiş olursunuz:

Hizmet Şartları – http://www.eastsidegames.com/terms

Gizlilik Politikası – http://www.eastsidegames.com/privacy

Lütfen bu oyunu indirmenin ve oynamanın ücretsiz olduğunu, ancak bazı oyun öğelerinin gerçek parayla satın alınabileceğini unutmayın. Oyunu oynamak için bir ağ bağlantısı gereklidir.

Star Trek Alt Güverte Mobil
Star Trek Alt Güverte Mobil

Star Trek Alt Güverte Mobil
Star Trek Alt Güverte Mobil

Star Trek Alt Güverte Mobil
Star Trek Alt Güverte Mobil

MOD Özellikleri*
1. Menü
2. Sınırsız Para Birimi (Azalış yerine artış)
3. Ücretsiz Uygulama İçi Satın Alma

İNDİRMEK:

Star Trek Alt Güverte Mobil v1.5.3.15656 (Mod Apk) – MEGA TR

Star Trek Alt Güverte Mobil v1.5.3.15656 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.Source link

MUHAMMAD IQRAR

I am a student of Computer Science and seeking a full-time job. Hope I will get a job one day and Hope You will pray for me. Thanks.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button

Adblock Detected

Please disable ad blocking software and refresh the page.