APK MODS

Train Simulator V0.2.45 (Mod Apk) Hileli Apk Indir

Train Simulator v0.2.45 (Mod Apk).Train Simulator v0.2.45 (Mod Apk) Hileli Apk İndir. Train Simulator v0.2.45 (Mod Apk) Sınırsız Para indir. Train Simulator v0.2.45 (Mod Apk) Son Sürüm indir. Train Simulator v0.2.45 (Mod Apk) indir. Train Simulator v0.2.45 (Mod Apk) ücretsiz indir. Train Simulator v0.2.45 (Mod Apk) Para Elmas Hilesi indir.


Tren Simülatörü

Tren Simülatörü v0.2.45 (Mod Apk) Tren Simülatöründe, demiryolu taşımacılığının zorlu ömrüyle yüzleşmek zorundasınız! Bölge ekonomileri zor durumda, ulaşım ağı kayıplar yaşıyor, işletmeler ve fabrikalar atıl durumda, altyapı ve ulaşım ağı düzgün bir şekilde korunmuyor.

Ve sadece sen düzeltebilirsin! Tarım ürünlerinden ve inşaat malzemelerinden hafif ve ağır sanayi mallarına kadar her türlü kargoyu teslim edin. Ulaşım yön başkanlarıyla tanışın, ilişkileri geliştirin, istasyon ekonomisini ve bölgenin potansiyelini kendi ellerinizle yükseltin! Elinizin altında, gerçek çizimlerden yeniden oluşturulmuş etkileyici bir tren listesi var. Göze çarpmayan bir dizel lokomotifle başlayın, her türlü siparişi alın, para kazanın ve deponuzu yeni ekipman birimleriyle doldurun. Zor siparişleri halletmek ve daha fazla para kazanmak için tren kompozisyonlarını değiştirin. Sonunda yirminci yüzyılın en ağır ve en güçlü lokomotiflerine kadar tüm ekipman filosunun kilidini açın!

Güzel stilize 2D grafikler, dinamik hava değişiklikleri ve gelişmiş tren kompozisyon yönetimi sizi bekliyor. Yolda, çöller, şehirler, ormanlar, bozkırlar, dağlar ve çok daha fazlası gibi çok çeşitli yerlerdeki unsurları ve altyapı sorunlarını yeneceksiniz. Mümkün olan en kısa sürede bir sözleşme imzalayın, vagonları yükleyin, bir varış noktası seçin, motoru çalıştırın ve şans yolunda ilerleyin!
Tren Simülatörü
Tren Simülatörü

Tren Simülatörü
Tren Simülatörü

Tren Simülatörü
Tren Simülatörü

MOD:
Para ve planlar harcanmaz.

İNDİRMEK:

Train Simulator v0.2.45 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Tren Simülatörü v0.2.45 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.

Source link

MUHAMMAD IQRAR

I am a student of Computer Science and seeking a full-time job. Hope I will get a job one day and Hope You will pray for me. Thanks.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button

Adblock Detected

Please disable ad blocking software and refresh the page.